Hakkımızda

Birçoğumuzun neredeyse bir an olsun yanından bile ayırmadığı mobil cihazların artık günlük yaşantımızın bir vazgeçilmezi olduğu tartışmasız bir gerçek. Kullanıcılar, işten eğlenceye, sosyal medyadan internet bankacılığına bütün ihtiyaçlarını mobil cihazlar ile rahatlıkla giderir bir hale geldi. Bütün bu avantajlarının yanında mobil cihazların bu kadar sık ve devamlı kullanımı kazaları da beraberinde getiriyor.

Artık bu gibi durumlarda HUAWEI Servis yanınızda! Tamir için internet sitemizden kolayca oluşturacağınız arıza kaydı ile kuryemiz istediğiniz adresten mobil cihazınızı teslim alıyor. Tamir durumunun her aşamasını sitemizden görüntüleyebiliyorsunuz. Cihazınız bize ulaştıktan sonra tamir için belirlenen fiyat onayınıza sunulur ve bu fiyat için onay alınmadan cihaza kesinlikle bir müdahalede bulunulmaz. Müşterilerimiz Yurtiçi Kargo ile anlaşmamız dahilinde cihazlarını ücretsiz olarak kapıdan teslim edebilir ve aynı şekilde teslim alabilirler.

Tüm Türkiye genelinde faaliyet gösteren HUAWEI Servis, mobil cihazlarınızın problemlerine çözüm getiriyor. Yerinizden kalkmadan cep telefon tamiri iddiasıyla yola çıkan HUAWEI Servis, hızlı ve pratik hizmetiyle teknik servislerde sıra bekleme derdine son veriyor.

HUAWEI Servis ile ekranı kırılmış, çalışmayan, suya düşmüş veya çeşitli sorunları olan akıllı telefonunuzu hızlı ve kolay bir şekilde tamir ettirmeniz mümkün.

HUAWEI Servis’in hizmetleri sadece bireysel müşteriler ile sınırlı değil. Kurumsal müşterilerimiz birden fazla telefon tamiri talep edip bu taleplerin takibini de kolayca gerçekleştirebiliyor.

Kurumsal müşterilerimize kullandıkları cihazın modeli ve şirketin özel ihtiyaçları doğrultusunda bir fiyat teklifi verilir ve böylece müşterilerimizin en uygun fiyata en iyi hizmeti alması sağlanır.

HUAWEI Servis olarak, cihazın açılmaması, pilin şarj olmaması, ses problemi, reset yapılamaması, bluetooth problemi, yön sensörü, ses tuşu, Touch ID, sim kart, titreşim ve hafıza kartı sorunu, yan buton bozukluğu, şarj soketi arızası, dokunmatik cam kırığı, kablosuz ağ ve ekran sorunu gibi mobil cihazlarınızda oluşabilecek birçok arızaya çözüm buluyoruz.

Akıllı telefonunuzu tamir ettirecek hızlı, pratik ve sizi yormayacak bir servis arıyorsanız, en doğru adrestesiniz. Kaliteli, güvenilir uygulamalarımız ve uzman ekibimizle cep telefonu tamiri konusunda tüm ihtiyaçlarınız için yanınızdayız. HUAWEI Servis ile bozulan cep telefonlarınızı oturduğunuz yerden tamir ettirmenin keyfini çıkarın.